fbpx

INTERIÉROVÉ STÍNĚNÍ

Horizontální žaluzie - Nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany

Horizontální žaluzie

Vnitřní horizontální žaluzie jsou stále nejrozšířenější způsob ochrany proti slunci. U nás si můžete vybrat z široké barevné škály lamel sladit tak barvy v místnosti.

Horizontální žaluzie nechrání jen proti slunečním paprskům, ale chrání i Vaše soukromí. Hlavní výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, snadná údržba a výhodná cena. V naší nabídce najdete tyto typy horizontálních žaluzií: ISOLINE, ISOLINE ECO, ISOLINE LOCO, ISOLINE PRIM.

Textilní roletky umožňují dokonale zastínit celkový interiér v návaznosti na jeho estetické a architektonické řešení. Roletky se vyrábí v několika typech provedení a nabízí širokou škálu látek a tím umožňují komplexní barevné sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže. Montáž na rám okna (plastové, eurookna i střešní okna), montáž na zeď nebo do stropu. Textilní roletky jsou vyyráběny jako volně visící neb pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu

Textilní roletky DEN / NOC  umožňují regulovat světlo pomocí horizontálních pásů s různou propustností světla (střídají se průhledné a neprůhledné pruhy). Textilní roletky nabízí plynulou regulaci světla a jsou vhodné pro montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

Výjimečně flexibilní, elegantní a velmi dekorativní prvek do vašich oken. Žaluzie Plisé představují velmi efektivní, dokonalý a estetický způsob zastínění. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná látka. Díky své univerzálnosti a široké škále barev látek je plisé vysoce elegantním doplňkem každého moderního interiéru.

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.

Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří a společenských místností. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické ochrany výrobek zvlášť dekorativní. Jsou stylovým, estetickým, a luxusním doplňkem interiéru dotvářejí a umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Jejich provedení je řadí na vrchol stínicí techniky. Jsou záležitostí nadstandardní, nikterak levnou, určenou především těm nejnáročnějším zákazníkům s estetickým cítěním a vkusem.

Bambusové roletky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů a nabízí tak množství různých dekoračních stylů pro váš interiér při využití mnoha designů ručně spletených přírodních tkanin. Nabídka tří typů bambusových roletek nabízí mnoho množství estetického začlenění do nejrůznějších typů interiérů. Rolety lze dostat ve dvojím provedení, a to s navíjením, které probíhá rolováním do vzhledného balu nebo se stahováním, při kterém dochází k líbivému a pravidelnému řasení.

Máte zájem o naše výrobky ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.
Skip to content