fbpx

SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě proti hmyzu

Dokonalé řešení ochrany proti obtížnému hmyzu. Nejvíce se hodí v létě, ale své využití najdou celoročně. Nebrání výhledu ven, zpříjemní vám spánek a vytvoří bezpečnější prostředí pro děti. Můžete vybírat pevné, otevíratelné, rolovací, posuvné nebo plisé sítě. Sítě proti hmyzu lze zakoupit k oknům a dveřím klasicky samostatně nebo mohou být součástí venkovních rolet. Snadná montáž a demontáž na okenní rám z interiéru z nich dělá elegantní, přitom však vysoce funkční doplněk každého okna. Síť je vhodná pro plastová, dřevěná a hliníková okna s izolačním sklem.

  • Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken.
  • Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže a vysokou užitnou hodnotou.
  • Jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení.
Pevné sítě proti hmyzu

Chcete si vychutnat příjemný letní vzduch a zároveň relaxovat ve svém domě? Pak si nezapomeňte udržovat nepříjemné škůdce, jako jsou mušky, vosy nebo dokonce pyl, venku. Takové pohodlí Vám zajistí právě pevné okenní sítě, které jsou kompatibilní s většinou oken. Jejich rám je vyroben z kvalitních hliníkových profilů.

Pro ničím nerušený klid v noci a hygienické a pohodlné prostředí bez hmyzu během dne je perfektní volbou rolovací síť proti hmyzu. Ideální řešení pro úsporu prostoru. Roztažená síť Vás díky jemné síťovině ochrání před hmyzem, pokud se nepoužívá, zatahuje se zpět do hliníkového pouzdra.

Plisé dveřní sítě jsou velmi oblíbenou volbou pro domácnosti a nabízejí stylové a architektonické řešení proti hmyzu. Tyto sítě jsou velmi snadno použitelné – lehké otevírání a zavírání. Jsou schopné zastavit kdekoli v libovolné poloze. Práh může být v profilu nebo 3 mm vysokém PVC pásu, což je ideální pro situace, kdy je vyžadován přístup k invalidnímu vozíku.

S nainstalovanými posuvnými dveřními sítěmi budete konečně svobodní, jednou provždy, bez much, komárů a dalšího nepříjemného hmyzu. Posuvné dveřní sítě proti hmyzu jsou úsporné a lehké řešení sítí, které lze snadno přizpůsobit většině dveří, a to přidáním rámů nebo lišt..

Křídlové dveřní sítě jsou řešení proti hmyzu a pylu, díky kterému můžete relaxovat a snadno dýchat po celou dobu. Stabilním a snadným řešením jsou sítě s pevným rámem. Díky samozavíracím pantům jsou dveřní sítě jsou jednoduché, pohodlné a snadno použitelné.

Máte zájem o sítě proti hmyzu ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.
Skip to content