fbpx

Screenové rolety

SCREENOVÉ ROLETY (CLONY)

Screenové rolety jsou stále více oblíbené díky své účinnosti a modernímu vzhledu, dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. Využívají se jako dominantní estetický prvek administrativních budov, ale i obytných a pasivních domů. Jsou určeny především k zastínění prosklených fasád a oken. Chrání před slunečním zářením, zabraňují průniku tepla a tím přehřívání interiéru. Dají se také využít k zastínění pergol, altánů, nebo zimních zahrad. Hlavní předností screenových rolet je především použití speciálních technických látek, které umožňují částečný prostup světla do interiéru a vizuální kontakt s okolím a zároveň dostatečné soukromí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Jedinečné výhody:

  • maximální ochrana proti slunečnímu záření
  • úspora energie
  • světelná propustnost
  • vizuální kontakt s okolím
  • ochrana soukromí
  • moderní estetický prvek
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům

Screenové rolety GHIBLI III jsou moderním výrobkem se speciální látkou uvnitř boxu, která se pohybuje ve vodících lištách a je opatřena zipem. Screenová roleta Ghibli III se vyrábí v celohliníkovém hranatém boxu malých rozměrů 101x100mm. Kvalitní stínící látka je opatřena zipem a vedena v bočních vodících lištách…

Screenová roleta TARA Premium je novinka v naší nabídce. Screenovou roletu je možno vyrobit až do rozměru 6x3m díky boxům a o různých velikostech a tvarech. Kvalitní stínící látka je opatřena zipem a vedena v bočních vodících lištách. 

SCREENOVÁ ROLETA GHIBLI I

Screenové rolety GHIBLI I

Screenová roleta GHIBLI I je základní typ rolety s látkou krytou boxem a vedením v ocelových lankách. Mezi látkou a roletou tak vzinká průsvit, lze použít speciální látky které umožňují kontakt s okolím. Také lze použít markýzové dekorativní látky.

SCREENOVÁ ROLETA UNION L

Screenové rolety UNION L

Screenová roleta UNION L je základní typ rolety s látkou bez boxu a vedením v ocelových lankách. Mezi látkou a roletou tak vzinká průsvit, lze použít speciální látky které umožňují kontakt s okolím. Také lze použít markýzové dekorativní látky.

Máte zájem o screenové rolety ? Pošlete nám zprávu, rádi se Vám ozveme...
Facebook
Skip to content