fbpx

SÍTĚ PROTI HMYZU DO OKEN

Pevné okenní sítě

Okenní sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě proti hmyzu  jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Rám okenní sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítí z okna.

Síť okenní - profil ISSO OE

Sítě vhodné na plastové okna – sítě lze nasadit a sundat z okna zevnitř místnosti. Rám sítě je vyroben z extrudovaných (větší pevnost) hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítě z okna.

Sítě proti hmyzu vyrobené z tohoto typu profilu se nasazuje z venkovní strany okna pomoc plastových obrtlíků. Sítě jsou vhodné na všechny typy oken, nejčastěji však na odsazené rámy a hliníková okna.

Sítě vhodné na plastové okna – sítě lze nasadit a sundat z okna zevnitř místnosti. Rám sítě proti hmyzu je vyroben z válcovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítě z okna.

Facebook
Skip to content