fbpx

Textilní roletky

Textilní roletky – ideální volba intenzity zastínění interiéru a jeho barevného sladění

Textilní roletky umožňují dokonale zastínit celkový interiér v návaznosti na jeho estetické a architektonické řešení. Roletky se vyrábí v několika typech provedení a nabízí širokou škálu látek a tím umožňují komplexní barevné sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže. Montáž na rám okna (plastové, eurookna i střešní okna), montáž na zeď nebo do stropu. Textilní roletky jsou vyráběny jako volně visící neb pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu

TEXTILNÍ ROLETKY „JAZZ“

Jednoduchá volně visící textilní roletka, bez krytu návinu –  typ „JAZZ“ s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

Textilní roletka s krytem návinu a krycími lištami typ „COLLETE“ s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

Textilní roletka s krytem návinu a vodícími lištami typ „OPTIMA“ s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Box roletky je plastový. Látka je vedena v plastových vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna.

Jednoduchá, volně visící textilní roletka typ „OPUSs krytem návinu a bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjením látky určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Textilní roletka typ „STREAMbez krytu návinu tradiční konstrukce s pružinovým pohonem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď. Roleta neumožňuje nastavení různých poloh.

Textilní roletka typ „LEGEND“ pro střešní okna s dokonalým designem, ovládaná pružinou v hřídeli přímo určená pro montáž do křídla střešního okna. Roletka je charakterizována svým reprezentativním vzhledem

Skip to content