fbpx

Bambusové roletky

Bambusové roletky - přírodní vzhled vašeho interiéru

ŠIROKÝ VÝBĚR PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ

Bambusové roletky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů a nabízí tak množství různých dekoračních stylů pro váš interiér při využití mnoha designů ručně spletených přírodních tkanin. Nabídka tří typů bambusových roletek nabízí mnoho množství estetického začlenění do nejrůznějších typů interiérů. Rolety lze dostat ve dvojím provedení, a to s navíjením, které probíhá rolováním do vzhledného balu nebo se stahováním, při kterém dochází k líbivému a pravidelnému řasení.

Bambusové roletky ASHA

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání bambusové roletky ASHA je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastavit výšku stažení roletky.

Jedná se o elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, tím vzniká pravidelné řasení. Ovládání bambusové roletky FEBA je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

Jedná se o posledního představitele bambusových roletek, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání bambusové roletky EDESA je zajištěno navíjením na hřídel pomoci řetízku a mechanizmu s brzdou. Umožňuje libovolné nastavení výšky stažení …

Skip to content