fbpx

Horizontální žaluzie

Vnitřní horizontální žaluzie jsou stále nejrozšířenější způsob ochrany proti slunci.

U nás si můžete vybrat z široké barevné škály lamel sladit tak barvy v místnosti.
Horizontální žaluzie nechrání jen proti slunečním paprskům, ale chrání i Vaše soukromí. Hlavní výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, snadná údržba a výhodná cena.

Naše nabídka

žaluzie isoline

Řada ISOLINE je základním modelem v naší nabídce horizontálních žaluzií. Je vhodná prakticky na všechny typy plastových a dřevěných oken. Vyrábí se a dodává s bočními plastovými krytkami převodovek, díky tomuto konstrukčnímu řešení je možné upravit polohu převodovek v rozmezí 5mm. Její výhodou je především snadná montáž a údržba a výhodná cena.

Řada ISOLINE  ECO je vhodná pro všechny kdo nechtějí nebo nemohou mít horizontální žaluzie  ovládané řetízkem, ale chtějí je ovládat táhlem (bowdenem) a provázkem. Naklánění lamel se provádí zvlášť táhlem nebo bowdenem a lamely se vytahují provázkem. Žaluzie jsou vhodné do hůře přístupných míst, přesto je charakterizuje snadná montáž a příznivá cena.

Řada ISOLINE LOCO, která je určená prakticky pro všechny typy plastových oken, se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO. Ta díky svému modernímu designu dotváří celkovou vizáž Vašeho interiéru.  Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií…

Novinka v naší nabídce řady ISOLINE PRIM, která je nástupcem řady LOCO. Spojuje v sobě všechny výhody předchozích modelů, díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek, vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Ovládání je řetízkem a nabízí tradiční škálu barev a odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu. Zachovává si snadný postup zaměření a jednoduchý způsob montáže.

Máte zájem o horizontální žaluzie ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.
Skip to content