fbpx

Dveřní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu do dveří jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv dveře. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost.

Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Síť dveřní

Rám dveřní sítě je vyroben z moderních extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů. Extrudované profily nabízí širší škálu barevných kombinací a imitací dřevěných dekorů pro sladění sítí proti hmyzu s okny.

Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů. Válcované profily jsou levnější variantou k extrudovaným profilům. Válcovaný profil nabízí jen omezené barevné varianty a oproti extrudovanému profilu i nižší pevnost.

Máte zájem o sítě proti hmyzu ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.
Skip to content