fbpx

Textilní roletky DEN / NOC

Vnitřní textilní roletky DEN / NOC

Roletky DEN / NOC, typ Collete Plus
Roletky DEN / NOC, typ Collete Plus

Vítejte u nás v sortimentu vnitřních textilních roletek DEN / NOC, které vám poskytnou dokonalou kontrolu nad světlem a soukromím ve vašem domě.

Roletky DEN / NOC umožňují regulovat světlo pomocí horizontálních pásů s různou propustností světla (střídají se průhledné a neprůhledné pruhy).

Textilní roletky nabízí plynulou regulaci světla a jsou vhodné pro montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu. Naše roletky DEN a NOC jsou vyráběny z kvalitních materiálů (hliníkový box, kvalitní a pevné komponenty) a z látek z výběrových materiálů. Vše na míru Vašeho okna.

Roletky DEN / NOC jsou elegantní a funkční řešení, která se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru.

Funkce roletek pro den a noc

  • Variabilita osvětlení: S našimi roletkami můžete snadno regulovat množství světla, které proniká do místnosti. V jednom produktu spojujeme roletu na den a noc, což vám umožní jednoduše přepínat mezi různými úrovněmi osvětlení.

  • Soukromí: Užijte si své soukromí bez kompromisů. Naše roletky umožňují skvělou ochranu soukromí během dne i v noci.

  • Stylový design: Naše roletky jsou navrženy s ohledem na moderní estetiku. K dispozici jsou různé barvy a vzory, které se snadno sladí s vaším interiérem.

Kvalita a spolehlivost

Jsme hrdí na kvalitu našich produktů. Naše roletky pro den a noc jsou vyrobeny z vysoce kvalitních textilií a mechanismů, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost.

Montáž a údržba

Montáž našich roletek je rychlá a snadná. Navíc jsou snadno udržovatelné – stačí pravidelně odstranit prach a špínu vlhkým hadříkem.

Objednání

Pokud jste zaujati našimi vnitřními textilními roletkami pro den a noc, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací, poradíme vám s výběrem a provedeme objednávku. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Investujte do kvalitních a funkčních roletek, které vám poskytnou dokonalou kontrolu nad světlem a soukromím ve vašem domě. S našimi roletkami pro den a noc uděláte váš interiér ještě útulnějším a praktičtějším.

Naše nabídka

Textilní roletky DEN / NOC

Textilní roletka DEN / NOC typ „COLLETE“ s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami. Roletka je s boxem a vodícími lištami.

Textilní roletka DEN /NOC  typ „OPTIMA“ s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Box roletky je plastový. Látka je vedena v plastových vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna. Roletka určená pro větší rozměry křídel.

Jednoduchá volně visící textilní roletka DEN NOC bez krytu návinu typ „JAZZ“. Ovládaná řetízkovým navíjecím mechanismem určená je pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

Jednoduchá, volně visící textilní roletka typ „OPUS“ s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjením látky určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Roletka s čtvercovým boxem vhodná pro větší rozměry. Řetízkem ovládaný navíjecím mechanismem, s hliníkovým boxem a možností vodících lišt. Je určená pro montáž na strop nebo zeď.

Máte zájem o textilní roletky DEN / NOC ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.
Skip to content