fbpx

Textilní roletky DEN / NOC

Žaluzie DEN / NOC

Textilní roletky DEN / NOC  (někdy také nazývané žaluzie DEN / NOC nebo taky rolety ZEBRA) umožňují regulovat světlo pomocí horizontálních pásů s různou propustností světla (střídají se průhledné a neprůhledné pruhy). Textilní roletky nabízí plynulou regulaci světla a jsou vhodné pro montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

 

Naše roletky DEN a NOC jsou vyráběny z kvalitních materiálů (hliníkový box, kvalitní a pevné komponenty) a z látek z výběrových materiálů. Vše na míru Vašeho okna.

Naše nabídka

Textilní roletky DEN / NOC

Jednoduchá volně visící textilní roletka (žaluzie, roletka ZEBRA) DEN NOC bez krytu návinu typ „JAZZ“. Ovládaná řetízkovým navíjecím mechanismem určená je pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

Textilní roletka (žaluzie, roletka ZEBRA) typ „COLLETE“ s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami. Roletka je s boxem a vodícími lištami.

Textilní roletka (žaluzie, roletka ZEBRA) typ „OPTIMA“ s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Box roletky je plastový. Látka je vedena v plastových vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna. Roletka určená pro větší rozměry křídel.

Jednoduchá, volně visící textilní roletka (žaluzie, roletka ZEBRA) typ „OPUS“ s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjením látky určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Máte zájem o textilní roletky DEN / NOC ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.