fbpx

Venkovní žaluzie

Venkovní hliníkové žaluzie - moderní způsob stínění

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínicím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení. Neslouží jen k ochraně Vašeho soukromí, ale také  k regulaci teplot v letních horkých dnech, kdy vytváří v místnosti příjemné klima.

Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov.

Pro venkovní (předokenní) žaluzie je z dlouhodobého hlediska je výhodnější zvolit ovládání elektropohonem, které zaručuje delší životnost a umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné, časové). Součástí dodávky pro předokenní žaluzie mohou být i horní krycí plechy

Naše nabídka

Venkovní žaluzie Typ Z90

Venkovní žaluzie typ Z90 / Z70 jsou nejprodávanější modely venkovních žaluzií. Mají vynikající schopnost stínění a vysokou pevnost. Rozdíl mezi žaluziemi je v šířce lamel a tím spojené výšce nábalu. Venkovní žaluzie Z90/Z70 se skvěle hodí ke stínění francouzských oken nebo velkých prosklených stěn.

Název venkovní žaluzie typu C (C 80, C80S / C 65) je odvozen od tvaru lamely se zahnutými okraji ve tvaru písmene C a šířky lamely (80mm nebo 65mm). Hliníkové lamely jsou vedeny ve vodících lištách nebo v lanku, které žaluzie zafixují ve správné poloze. Tvar těchto lamel umožňuje naklápění do obou stran a je tak docíleno pohodlného stínění interiéru.

Venkovní žaluzie typ EXT-50 je vhodná ke stínění menších ploch. Venkovní žaluzie má lamely ve tvaru C bez zahnutých okrajů. Šířka lamel je 50mm a jsou vedeny v lankách, které žaluzii po stranách fixují ve správné poloze. Lanko zajišťuje minimální pohyb žaluzií vlivem větru.

Máte zájem o venkovní žaluzie ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.
Facebook
Skip to content