fbpx

Venkovní žaluzie C 80, C80S / C 65

Venkovní žaluzie C 80, C80S / C 65

Venkovní žaluzie C-80 patří mezi vůbec nejoblíbenější typ venkovních žaluzií. Lamely se zahnutými okraji ve tvaru C s šířkou 80 mm jsou vedeny ve vodících lištách nebo v lanku, které žaluzie zafixují ve správné poloze. Tvar těchto lamel umožňuje naklápění do obou stran a je tak docíleno pohodlného stínění interiéru. Venkovní žaluzie s vedením ve vodících lištách mají větší odolnost v silném větru a menší hlučnost než žaluzie s vedením na lanku. Z pestré nabídky barev si vyberte právě tu lamelu, která bude vašemu domu nejvíce slušet.

K tichému chodu žaluzií přispívá těsnění ve vodících profilech. Horní profil je vyroben z pozinkovaného plechu nebo z hliníku. K zakrytí horní profilu a vytaženého svazku lamel je použit hliníkový krycí plech dodávaný v libovolné barvě dle RAL. Taktéž vodící profil a spodní profil můžete vybírat v libovolné barvě dle vzorníku RAL. Venkovní žaluzie lze ovládat ručně klikou nebo elektromotorem. Maximálního komfortu užívání docílíte použitím venkovních senzorů počasí, které zajistí plnou automatizaci žaluzií. Venkovní žaluzie jsou elegantním a vysoce funkčním prvkem stínící techniky, který dokáže odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru.

ŽALUZIE C 80:

Technická specifikace
profil c-80

ŽALUZIE C 65:

Technická specifikace
profil c-65
Barevné provedení lamel
Možnosti ovládání žaluzií
Máte zájem o venkovní žaluzie ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.
Kde působíme

Venkovní žaluzie dodáváme a montujeme po celé Severní Moravě a ve Slezsku. V Ostravě, Havířově, Karviné, Frýdku – Místku, Opavě, Českém Těšíně, Třinci, Frýdlantu nad Ostravicí…

Facebook
Skip to content