fbpx

Okenní sítě z válcovaného profilu – ISSO OV

Sítě proti hmyzu z válcovaného profilu montované zevnitř místnosti

Sítě proti hmyzu vhodné na plastové okna – lze nasadit a sundat z okna zevnitř místnosti. Rám sítě proti hmyzu je vyroben z válcovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Rohy sítí proti hmyzu jsou plastové a viditelné. Oproti sítím extrudovaným je menší výběr barevných profilů a není možno lakovat v atypických barvách. Sítě z válcovaného profilu jsou levnější, nevýhodou je menší pevnost pro větší rozměry křídla oken. 

Pokud máte zájem o cenovou nabídku, zašlete rozměr rámu po otevření okna (šířku i výšku) a barvu profilu.

Okenní profil válcovaný ISSO OV 25x10

Okenní profil válcovaný ISSO OV 19x8

Sítě proti hmyzu z válcovaného profilu montované z venku

Sítě proti hmyzu vyrobené z tohoto typu profilu se nasazuje z venkovní strany okna pomoc plastových obrtlíků. Sítě jsou vhodné na všechny typy oken, nejčastěji však na různé atypické okna nebo stará dřevěná okna. Obrtlík se vrtá do rámu okna a pootočením se se uvolní a síto vyndá. Síta díky přesahům přes rám výborně těsní.

Okenní profil válcovaný OV 25x10

Máte zájem o sítě proti hmyzu ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.

Kde nás najdete...

Působíme v celém severomoravském kraji v HavířověOstravěKarvinéČeském TěšíněFrýdku – MístkuOpavě nebo Novém Jičíně a okolí.

V případě zájmu nás kontaktujte rádi zodpovíme Vaše dotazy, přijedeme za Vámi na konzultaci nebo Vám zpracujeme cenovou nabídku. Pro orientační cenu rolovacích sítí proti hmyzu, stačí zaslat nebo zavolat nám rozměry okna nebo stavebního otvoru.

Skip to content