fbpx

Sítě do oken z válcovaného profilu – OV

Popis sítí proti hmyzu

Sítě proti hmyzu vyrobené z tohoto typu profilu se nasazuje z venkovní strany okna pomoc plastových obrtlíků. Sítě jsou vhodné na všechny typy oken, nejčastěji však na různé atypické okna nebo stará dřevěná okna. Obrtlík se vrtá do rámu okna a pootočením se se uvolní a síto vyndá. Síta díky přesahům přes rám výborně těsní.

Okenní profil válcovaný OV

ZÁKLADNÍ CENÍKOVÁ SESTAVA OKENNÍ SÍTĚ – PROFIL OV 25×10:
SÍŤOVINA: skelné vlákno potažené PVC BARVA SÍŤOVINY – šedá / černá RÁM: profil válcovaný hliníkový plech BARVA RÁMU – bílá, hnědá, imitace dřeva (potisk), RAL 8003 ROHY: PVC PROVEDENÍ ROHŮ – vnější TĚSNÍCÍ GUMA: průměr 6 mm ZPŮSOB UCHYCENÍ: PVC obrtlíky velikost 10 mm v barvě bílá, hnědá, RAL 8003 MADLA: transparentní
PŘÍPLATKY:
PROVEDENÍ ROHŮ: vnitřní (pouze šikmina) ZPŮSOB UCHYCENÍ: „Z“ držáky (vel. 10, 15, 17, 20) v barvě nerez PŘÍČKA 8 x 20 mm: v barvě profilu ŠIKMINA: nutný okótovaný nákres
Mezní rozměry
Šířka 1300 mm
Výška 1700 mm
Maximální plocha 2.25 m2
Máte zájem o sítě proti hmyzu ? Pošlete nán zprávu, ozveme se Vám.

Kde nás najdete...

Působíme v celém Moravskoslezském kraji v HavířověOstravěKarvinéČeském TěšíněFrýdku – MístkuOpavě nebo Novém Jičíně a okolí.

V případě zájmu nás kontaktujte rádi zodpovíme Vaše dotazy, přijedeme za Vámi na konzultaci nebo Vám zpracujeme cenovou nabídku. Pro orientační cenu horizontálních žaluzií, stačí změřit rozměry skla plastového okna a ty nám pak zaslat nebo zavolat.

Skip to content